Tvorba webových stránek a marketing

Dobrý den, jmenuji se Richard a společně s dalšími zkušenými parťáky tvoříme webové stránky, které jsou nejen moderní a krásné, ale také jsou vidět a dokáží Vám vydělat peníze ať už prodáváte produkty (fyzické i digitální) nebo služby kdekoliv po České republice. Služby jsou nabízeny formou online po celé České republice anebo i s možností osobních schůzek u dobré kávy v okolí Blansko, Brno a výjimečně Praha.

Výdělávající web

Základ je být tam kde Vás hledají

Horní pozice na Googlu a v Seznamu

Vytvoříme Vám moderní webové stránky a zařídíme, aby se zobrazovali nahoře ve vyhledávačích, když někdo hledá Vaši službu, produkt.

Jak můžete vidět na obrázku, když si na území Plzeňska (území je libovolné) zadáte do vyhledávače instalatér Plzeň (a spoustu dalších podobných klíčových slov), vyjedou jako první stránky našeho zákazníka pana Kříže.

Tento pán si u nás zakoupil nový web s požadavkem, aby byl vidět nahoře v Googlu. Respektive přešel od konkurence, že nemá zakázky z webových stránek a nyní jsme ve stavu, že zobrazení v horních pozicích docela často pozastavujeme, protože webové stránky od nás s kombinací horních pozic, přivádí občas více poptávek než dokáže uspokojit.

Pán Kříž není jediný komu to takhle krásně funguje, zkrátka být tam kde Vaše služby/produkty lidé hledají, vždy znamená prodej! Tyto služby nabízím i nezávisle na sobě, stejně jako další služby (tvorba, propagace) v tomto oboru.

Horní pozice

Sebehezčí a sebevíce uživatelsky přívětivé webové stránky Vám nic nevydělají, pokud nejsou vidět. Tato služba Vám přinese návštěvnost.

Tvorba www stránek

Webové stránky Vám vytvoříme ve třech cenových skupinách, dle Vašich potřeb a finančních možnostech s propagací nebo i bez.

Grafické práce

Můžeme zajistit nejen grafické podklady pro webové stránky, reklamu, ale také návrhy či i tisk vizitek, letáků, bannerů apod.

Vybrané ukázky

Prohlédněte si pár našich prací, ale pamatujte, vzhled dokážeme udělat jakýkoliv!

Napsali o nás

Prohlédněte si náš kanál na facebooku kde mimo jiné najdete co o nás napsali zákazníci.

Ceník služeb

Ceny lze těžko specifikovat skrze různorodost poptávek avšak aspoň nějaký orientační rámec cen.